DOPRAVNÍ ZÁSADY

DOPRAVNÍ ZÁSADY
Z důvodu zpoždění logistiky způsobeného novou korunou nebo z jiných důvodů nemůže logistika plně zaručit včasnost

Standardní zásilka

Doba zpracování: 1-3 pracovní dny.
Počítejte s běžnou dodací lhůtou 10-25 dnů. Kvůli pandemii bude dodací lhůta do Severní Ameriky zpožděna o 2 dny. Zkontrolujte pravidelnou dodací lhůtu pro váš region následovně:

Zrychlené odeslání

Můžete zaplatit expresní přepravní náklady platné ve vaší zemi a objednat si produkt. Expresní doprava trvá pouze 10-25 pracovních dnů od data odeslání. O víkendech zboží nezasíláme.

Vezměte prosím na vědomí, že tato data jsou pouze odhady, správná data příjezdu vám budou zaslána e-mailem, jakmile bude vaše objednávka odeslána, takže si prosím zkontrolujte svůj e-mail.

1. APO/FPO Boxy a P.O. Boxy nejsou akceptovány.
2. Balík do některých zemí může být zaplacen za celní odbavení po obdržení, zaplaťte prosím daň a zašlete nám potvrzení, vrátíme co nejdříve.

Poznámka: V mnoha regionech může být k dispozici doručení v sobotu a neděli. Pokud je do vaší destinace k dispozici doručení o víkendu, bude to uvedeno na stránce produktu a/nebo při pokladně. Odhady doručení pro BEZPLATNÉ zásilky Prime Two Day do nevíkendových destinací jsou založeny na dodacích lhůtách dva pracovní dny, s výjimkou sobot a nedělí.

Chcete-li určit příslušnou sazbu dopravy pro položky v košíku:

Vyberte Pokračovat k pokladně
Vyberte nebo přidejte svou dodací adresu
Vyberte rychlost dopravy a vyberte Pokračovat
Vyberte způsob platby a vyberte Pokračovat

Chcete-li požádat o vrácení poplatků za dopravu zaplacených za tuto objednávku, kontaktujte nás a klikněte na „Zadal jsem objednávku“. Vyberte svou objednávku a poté vyberte Problém s objednávkou > Problémy s odesláním nebo doručením > Zásilka je zpožděna.